نگاشته شده توسط: عقیده و جهاد | آوریل 19, 2009

پيام شير اسلام امام اسامة بن لادن حفظه الله تعالی در مورد حوادث غزه

پيام شير اسلام امام اسامة بن لادن حفظه الله تعالي در مورد حوادث غزه

با عنـــــــــــــوان :

دعوت به جهاد براي دفاع از غزه


إن الحمدلله نحمده و نستعينه و نستغفره و نعوذ بالله من شرور أنسفنا و سيئات أعمالنا

من يهده الله فلا مضل له و يضلل فلا هادي له

و أشهد أن لا إله إلا الله وحده لا شريک له و أشهد أن محمداً عبده و رسول

أما بعد:

امت گرامي اسلام :

من مانند کسي نيستم که در اين ايام جلو شما مي ايستد تا از هياهويي که براي بحران اهل غزه به پا خواسته براي خود پرده اي براي پنهان شدن پشت آن بسازد . بلکه امروز فقط براي اين جلوي شما قرار گرفته ام که سخن حق را بگويم ؛ سخن حقي که به اذن الله ما را براي بازگردانيدن حقوق غصب شده ي مان ياري کند ؛ سخن حقي که سر سازش با هيچ پادشاه يا اميري يا عالم يا وزيري ندارد. سخني که به مشروعيت دولتي دروغين اعتراف نمي کند و از شوراي امنيت که رعب و وحشت را عليه مستضعفين در دولت هاي کوچک مانند فلسطين و عراق و افغانستان و صومالي و کشمير و چچن منتشر مي کند ، واهمه اي ندارد. سخن حقي که دنيا عليه آن متحد شده اند ، تا آن را از منهج و حياتمان محو کنند ، مي خواهند آن را از منهج و حياتمان محو کنند تا بعد از آن، ما را محو کنند . آن سخن حق ، جهاد مقدس براي باز گردانيدن بيت المقدس و قدس مي باشد .

ويح القدس ديس عفافها ________ والمسلمون عن الجهاد نيام

واي بر قدس که عفتش پايمـــــــال شد و مسلمانان به جاي جهاد در خواب هستند     

امت اسلام :

تلاش هاي گذشته براي آزادي فلسطين خلل هاي زيادي داشته که يکي از بزرگترين اين خلل ها، اين است که کساني که مسوليت آن را به عهده داشته اند ، حکامي هستند که در امانت شان خيانت کرده اند .

در جنگ 1948 ( اعراب و اسرائيل) مسلمانان در آن موقع از شکست خودشان تعجب کردند ولي اگر در آن جنگ پيروز مي شديم جاي تعجب داشت . چطور بايد پيروز مي شديم در حالي که شاهان ما مسئوليت جنگ را به حاکم حقيقي اردن در آن وقت ، که يک ژنرال انگليسي !! به اسم گلوب پاشا بود سپرده بودند . چطور امتي که دشمنش، فرمانده لشکرش باشد ، پيروز ميشود ؟!

و در آن زمان نزد هر شاهي از شاهان ما ، پاشايي مثل گلوب پاشا بود که رهبري اش را در دست داشت، به عنوان مثال در جزيرة العرب ، شاه بي تاج ، يک ژنرال انگليسي به اسم فيليپ بود و براي گول زدن بزرگان کشور همين کافي بود که حاکم، او را حاج عبدالله فيليپ مي ناميد !

وهر کس از گوشه اي از قراردادهاي انگليسي مربوطه مطلع شود،به اندازه غفلتي که درآن وقت برمردم سيطره کرده بود،پي مي برد.وهنوز اين فريب ها ادامه دارد وفقط چهره ها واسم ها تغيير يافته است.در هر پايتختي امروز بريمري است،پنهان يا آشکار وهمراه او يک علاوي که اوامرش را تنفيذ مي کند.ودر هر دولتي يک سيستاني يا يک طنطاوي است وهمراه آنان مجموعه اي از علماي رسمي وغير رسمي ومجموعه اي ازنويسندگان وروشنفکران واهل رسانه است که به دست نشانده هاي صليبيان درکشورهايمان،بادروغ وتزوير، مشروعيت مي بخشند.جميع اين گروه ها،دشمنان امت ما هستند که بايد از آنان حذر کرد. واکثر آنان شناخته شده اند واز مهمترين چيزهايي که آنها را متمايز مي کند،اينست که حاکمان به آنان مجال زيادي براي استفاده از وسايل رسانه جمعي مي دهند تا به شکل سازمان يافته اي مردم را مخاطب خود قرار داده و فريبشان دهند، در حالي که علماي صادق را حتي از يک سخنراني روز جمعه در روستايي دور افتاده منع مي کنند.

و از جمله خللها در زمان حاضر اين است که ما مقابل روشهاي زيادي قرار گرفته ايم که شعارهايي را براي آزاد سازي فلسطين سر مي دهندکه بيشتر اين روشها در واقع تضييع قضيه است.

از بيشترين اين روشها اين کارهايي است که حکومتها امروزه با برپا کردن اجتماعاتي وزارتي و محول کردن قضيه به شوراي امنيت و سازمان ملل متحد انجام مي دهند که در واقع روشي براي فرار از مسؤليت و ضايع کردن قضيه فلسطين است.

و باز از جمله روشها اين است که بعضي از علماء و داعيان دين از حکام درخواست مي کنند که فلسطين را ياري کنند و جز اين نيست که اين هم روش ديگري است براي فرار از مسئوليت و ضايع کردن خون شهداء و اقصي.

چطور از دست نشانده هاي دشمنانمان کمک بگيريم؟! آيا اينان از اين همه درخواست کمک در طي اين مدت دراز خسته نشده اند .

المستجير بعمرعند کربته………………….کالمستجير بالرمضاء بالنار

و روش ديگري نيز هست و آن اينکه رهبران جماعات اسلامي از حکام درخواست مي کنند که براي آزاد سازي فلسطين به آنها اجازه جهاد بدهند يا آنها را دعوت به هماهنگي با خواسته هاي ملت مي کنند، اين نيز روش ديگري براي فرار از مسؤليت است که حاصلش له شدن سرها در خاک و گمراه کردن و به بيراهه بردن پيروان اين جماعات و تضيع قضيه است. شايسته است اين رهبران صراحتاً به برادرانشان بگويند که مسئوليت سنگين است و آنها براي اين کار آمادگي ندارند چرا که کفر جهاني و محلي با هر کس که براي اين کار تلاش کرده و حق را در مورد اين قضيه آشکار کند به شدت برخورد مي کند. بنابراين وظيفه واجب، تشويق به جهاد فرض عين و شرکت جوانان در کتيبه هاي جهاد في سبيل لله ضد اتحاد صهيوصليبي و دست نشانده هايش در منطقه مي باشد، نه به هدر دادن تواناييهاي جوانان براي ريختن در خيا بانها و تظاهرات بدون سلاح. پس بر اين رهبران واجب است که به برادرانشان که اهليت و توانمندي هاي کافي دارند مجال دهند تا جماعتشان را در اين وضعيت مشکل رهبري کنند تا واجب شرعي خود را انجام دهند.
من لم يكن منكمُ بالقتل مقتنعاً _______ يخلي الطريق ولا يغوي من اقتنعا

هر کس از شما به جنگ قانع نشده است……………… پس راه را خالي کند و کسي را که قانع شده گمراه نکند

با وجود کثرت طرق منحرف ،يک راه محکم براي بازگردانيدن اقصي و فلسطين وجود دارد و آن جهاد في سبيل الله مي باشد همان طور که سابقاً گفتيم .

و خداوند متعال روش جلوگيري ازهجوم کفار را در قرآن بيان کرده است :

فَقَاتِلْ فِي سَبِيلِ اللّهِ لاَ تُكَلَّفُ إِلاَّ نَفْسَكَ وَحَرِّضِ الْمُؤْمِنِينَ عَسَى اللّهُ أَن يَكُفَّ بَأْسَ الَّذِينَ كَفَرُواْ وَاللّهُ أَشَدُّ بَأْساً وَأَشَدُّ تَنكِيلاً (نساء-84)‏

ترجمه :در راه خدا بجنگ ( حتي اگر هم تنها باشي و باك نداشته باش . چرا كه وعده نصرت و پيروزي به تو داده شده است ) . تو جز مسؤول ( اعمال ) خود نيستي . و مؤمنان را ( هم به جنگ دعوت كن و بدان ) ترغيب و تحريك نما . تا اين كه خداوند ( در پرتو شجاعت تو و شجاعت مؤمنان ) قدرت‌كافران را باز گيرد و ( شما را برابر اين وعده پيروز و مؤيّد گرداند . از قدرت و شكنجه كافران نترسيد و بدانيد كه ) قدرت خدا بيشتر و مجازات او سخت‌تر است .

پس با تحريض و قتال جلوي کفار گرفته مي شود .

و من به امتم مي گويم که: اکتفاء به سپردن مسئوليت به عهده حکام و علماء و سپس نشستن در خانه شما را از مسئوليت معاف نمي کند و در واقع اين نيز راه فرار است. دستور خداوند در قرآن کريم در مورد جهاد در راهش با نفس و مال واضح است .

امت اسلام :

تو بر شکست دادن رژيم صهيونيستي قادر هستي با استفاده با امکانات مردمي و توانمندي هاي بزرگ وپوشيده اي که داراي بدون کمک حکام و با وجود اينکه غالب آنها در صف اتحاد صليبي صهيوني قرار گرفته اند .

و اينجا دوست دارم که تو را مطمئن کنم که من يقين دارم که اين کار براي تو به اذن الله آسان است اگر راه را پيموديم و بر خداوند توکل کرديم و به اسبابي که ما را به آن امر کرده چنگ بزنيم و از روشهاي پست ، دوري کنيم.

و حال مقابلت دو دليل قرار مي دهم که ثابت مي کند تو قادري با کمي از تواناييهايت دشمنانمان را شکست دهي .

دليل اول : شکست بزرگي که اتحاد شوروي در افغانستان ، دچارش شد که به فضل خداوند و سپس با تلاشهاي مردمي و بدون دخالت هيچ لشکري ازلشکرهاي حکومتهايت ، انجام شد و البته در آن جنگ نسيم توده هاي مردم پشت کشتي هايي مجاهدين بود و در آن روز ، پرچم اتحاد شوروي از دنيا برچيده شد و به دست فراموشي سپرده شد.فلله الحمد والمنة.

و اما دليل دوم: بعد از سقوط اتحاد شوروي، نظام آمريکايي ، يکه تاز ميدان شد و تلاش کرده تا هيمنه و سياستش را بر جهان تحميل کند و در نتيجه استسلام و سر سپردي حکام منطقه ما برايش بيشتر شد واو نيز طغيان و همکاريش با رژيم صهيونستي بيشتر شد تا همه چيز را در فلسطين نابود کند. در آن وقت بود که عده اي از فرزندانت، جهاد را عليه اين قطب واحد و هيتلر عصر و يگانه قرن اعلام کردند پس شاخش را شکستيم و قلعه اش را فرو ريختيم و برجش را نابود کرديم .( اشاره به حادثه 11 سپتامبر و هجوم به مراکز اقتصادي و نظامي آمريکا ) در نتيجه خشمگين شد و اينچنين گمان کرد که تمام رهبران مجاهدين را زنده يا مرده به دست خواهد آورد تا هيبت آمريکا را باز گرداند و آنها را درس عبرتي براي ديگران قرار دهد و در واقع مانند ابوجهل در جنگ بدر بود که با غرورو افتخار با قدرت و ادوات و سپاهيانش براي جنگ خارج شد ولي ما شمشيرش را شکستيم و لشکريانش را کشتيم و دوستانش را متفرق کرديم و البته فضل و بخشش از آن خداي يگانه است و هنگامي که جنگ شعله ور شد و بر ما شوريد:

القول قول الصوارم ..کي تستردالمظالم

سخن فقط سخن شمشير برنده بود تا حق پس گرفته شود.

و اين است آمريکا که امروز زير ضربات مجاهدين و آثارش کمر خم مي کند و از جهت نيروي انساني و سياسي و مالي جان مي کند و امروز غرق در مشکلات اقتصادي شده است حتي از دول کوچک گدايي مي کند چه برسد به دول بزگ و حال طوري شده که دشمنانش از او واهمه اي ندارند و دوستانش او را احترام نمي کنند.

و اينجا بايد لحظه اي تامل کنيم: شما مي دانيد که متضرر اول از عقب نشيني ظلم آمريکا ، رژيم صهيونستي است چون با اين وضعيت ،اين رژيم يکي از بهترين پشتيبانها و پايه هاي قدرت و اساس بقاء اش را از دست مي دهد. اين عقب نشيني سريع و تکان دهنده نيروهاي آمريکايي يکي از علل مهمي بود که اسرائيلي ها را به اين حمله وحشيانه عليه غزه وادار کرد تا در تلاشي نا اميدانه، از آخرين روزهاي دوره رياست جمهوري بوش و نو محافظه کاران استفاده کند. دوره اي که آن چنان قدرت و اموال و اراده و تصميم و کينه مدفون برايش مهيا شد که براي هيچ کسي ديگري غير او، اين آمادگي ها براي تجاوز به مسلمين و نابود کردن جميع قدرتهايي که مخالف هيمنه آمريکا در منطقه بود مهيا نشده بود.

ولي چيزي نگذ شت که نيروهاي کاخ سفيد در برخورد با صخره مجاهدين در افقانستان در هم شکست و در باتلاقهاي عراق غرق شد و به اين خاطر است که اسرائيلي ها عجله دارند که دشمنانشان را در غزه از بين ببرند و به جايشان عباس و سلطه اش را بياورند تا از آنها حمايت کنند ، در نتيجه به اين قتل عام وحشتناک دست زدند قبل از اينکه دوره بوش به پايان رسد و قبل از اينکه ضعف آمريکا بيشتر ازپيش آشکار شود و نظام فيتو که جهان از آن متنفر شده و صداها براي الغايش بالارفته از بين برود و در واقع اين خواسته فرياديست عليه ظلم و استکبار .

امت اسلام:

سخن از ضعف و شکست هيمنه آمريکايي و فرو ريختن اقتصاد آمريکايي سخني نيست که اميد و آرزوي خيالي باشد بلکه اين سخن، اعتراف و گواهي بزرگانشان است که نتوانسته اند پنهانش کنند.

اين بايدون نايب رئيس جمهور منتخب است که مي گويد: اين بحران بزرگتر از آن چيزيست که توقع داشتيم و اقتصاد آمريکايي کلاً در معرض فرو پاشي است .

و وزير مالي اسپانيايي مي گويد: اقتصاد جهاني تمامش در معرض فروپاشي است.

و مسئول بانک احتياطي آمريکايي سابق الين غريسبان مي گويد: رکود بزرگ در مقابل اين بحران اقتصادي مانند تفريح کوچکي است .

و رئيس جمهور فرانسه سارکوزي اين مشکلات را چنين وصف کرده : بحران جداً عميق است و نظام مالي جهاني در معرض يک فاجعه است.

و من مي گويم: که بحران در قعرفاجعه است به فضل الله و سپس به سبب ظلم اين ظالمين.

و وزير مالي آلمان گفته است: جهان هرگز به وضعيت قبل از بحران بر نمي گردد و ولايات متحده جايگاهش را به عنوان قدرن بزرگ جهاني در نظام مالي جهاني از دست خواهد داد.

و من براي شما تحقيقات ادار? اطلاعات آمريکا را نقل خواهم کرد که بر تراجع نفوذ آمريکا در خلال سالهاي آينده تأکيد مي کند .

امت اسلام:

جهاد فرزندانت ضد اتحاد صليبي صهيونستي يکي از اسباب اصلي بعد از فضل اللهدر حصول اين نتايج نابود کننده براي دشمنانمان بوده است که بعد از جنگهاي هفت ساله ( بعد از هجوم آمريکا به افغانستان در 2001 ) آشکار شد. و من به امتم اطمينان مي دهم – و از باب يادآوري نعمت خداوند عزوجل برما – که ما احساس مي کنيم که الله صبر و بردباري اي را به ما منت نهاده که براي ادامه راه جهاد براي هفت سال ديگر ما را کفايت مي کند و حتي هفت سال ديگر و هفت سال ديگر…. به اذن الله. چرا که صبر بهترين سلاح است و تقوي بهترين توشه و اگر به شهادت رسيديم اين همان چيزي است که به دنبالش هستيم ، ولي پرچم جهاد پايين نمي آيد تا زماني که قيامت بر پا شود همانطورکه رسول الله صلي الله عليه وسلم ما را خبر داده است .

ولي سؤال اين است که آيا آمريکا مي تواند براي دهه هاي ديگر جنگ با ما را ادامه دهد ؟

تحقيقات و آمارها خلاف اين را نشان مي دهد و 75 درصد ملت آمريکا به رفتن رئيس جمهوري که آنها را در اين جنگها فرو برد خوشحال هستند، جنگي که توانايي هايش را ندارند و آنها را در بدهکاري هاي اقتصادي فرو برد.

و اين رئيس جمهور ميراث سنگيني از مشکلات پشت سرش مي گذارد و شخص بعد از خودش را بين دو کار رها مي کند که شيرينترينش تلخ است مانند کسي که خنجري را بلعيده که دو طرفش تيز و برنده است . هر طور حرکتش دهد او را زخمي مي کند . و از بدترين ارث ها اينست که شخص، جنگ متفجرات طولاني را با دشمن صبور و لجباز به ارث برد که قرضهايي ربوي را زياد مي کند.

اگر از جنگ دست کشيد ، اين شکستي نظامي است و اگر ادامه دهد در بحران اقتصادي غرق مي شود . چه بايد بکند در حالي که نه يک جنگ بلکه دو جنگ را به ارث برده واو از ادامه آن عاجز است و ما در راهمان براي فتح جبهه هاي ديگري هستيم به اذن الله .

پس اي امتم چه بهتر است که دستت را در دست فرزندان مجاهدت بگزاري تا جهاد را ضد دشمنان دين و ادامه نابودي آنها در اين دو جبهه و ساير جبهه هايي که با اتحاد صليبي صهيوني و دست نشانده هايش در منطقه مثل فلسطين عراق و افغانستان و وزيرستان و مغرب اسلامي و صومالي باز شده ،ادامه دهد .

وظيفه تو اين است که جميع آنها را با نفس و مال ياري دهي . به فضل الله من جهاد را تجربه کرده ام وتکاليف مالي اش را مي شناسم.زکات يک تاجر از تجار بزرگ مسلمان براي مصاريف جهاد در جميع جبهات امروز ضددشمنانمان کافي است.وبراي جهاد همانطور که مي دانيد در زکات سهمي است.

پس خوشا به حال کسي که خداوند او را توفيق دهدکه سببي در نصرت دينش ودفاع ازپيامبرش صلي الله عليه وسلم ونجات امتش باشد.

وچقدر وضعيت سخت مجاهدين امروز به حال جيش العسرة در زمان رسول الله صلي الله عليه وسلم شبيه است تا اينکه عثمان رضي الله عنه آمد وبيشتر لشکرش را تجهيز کرد.ورسول الله صلي الله عليه وسلم فرمود:

بعد از امروز چيزي به عثمان ضرري نمي رساند.

چه کسي عثمان مسلمين در اين زمان سختي مي شود.؟؟

ومن مي دانم که براي بسياري از تجار مسلمين، بخل مانع انفاق اموالشان درراه خدا نيست بلکه چيزي که مانع شان مي شود ترس آنها از آمريکا ودست نشانده هايش در منطقه مي باشد.ومن به آنها مي گويم که اين عذر نيست وشما در دار ابتلاء وآزمايش هستيد وسخن خداوند متعال را به ياد آوريد که مي فرمايد:

أَتَخْشَوْنَهُمْ فَاللّهُ أَحَقُّ أَن تَخْشَوْهُ إِن كُنتُم مُّؤُمِنِينَ (توبه-13)

ترجمه: آيا از ايشان مي‌ترسيد ( و به جنگ آنان نمي‌رويد ؟ ) . در صورتي كه سزاوارتر آن است كه از خدا بترسيد ( و از كيفر نافرماني او بهراسيد ) اگر واقعاً ايمان داريد ( و مؤمنان راستين هستيد).

چاره اي نيست از هجرت وچاره ا ي نيست از تحمل تکاليف وسختي هاي نصرت وبرپا کردن اين دين.اشرف مخلوقات صلي الله عليه وسلم را مشرکين مجبور کردند که به غاري داخل شود وخانواده وخويشاوندان ووطن را ترک کرده واز بهترين سرزمين يعني مکه مکرمه هجرت کند.آيا کسي از شما نمي تواند در خانه اي در مکاني پنهان شود.آيا سرزمين خدا وسيع نيست تا درآن به عبادت جهاد بپردازيد. خداوند متعال مي فرمايد: ‏ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ أَرْضِي وَاسِعَةٌ فَإِيَّايَ فَاعْبُدُونِ (عنکبوت-56)

ترجمه: اي بندگان مؤمن من ! زمين من فراخ است ( و اگر در جائي تحت فشار كفّار و ستمگران بوديد ، مي‌توانيد به نقاط ديگري مسافرت كنيد ) و تنها مرا بپرستيد . ( چرا كه پرستش توحيدي ، رمز آزادگي و سرفرازي است ) .

إِنَّ الَّذِينَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلآئِكَةُ ظَالِمِي أَنْفُسِهِمْ قَالُواْ فِيمَ كُنتُمْ قَالُواْ كُنَّا مُسْتَضْعَفِينَ فِي الأَرْضِ قَالْوَاْ أَلَمْ تَكُنْ أَرْضُ اللّهِ وَاسِعَةً فَتُهَاجِرُواْ فِيهَا فَأُوْلَئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَسَاءتْ مَصِيراً، ‏ إِلاَّ الْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاء وَالْوِلْدَانِ لاَ يَسْتَطِيعُونَ حِيلَةً وَلاَ يَهْتَدُونَ سَبِيلاً (نساء-97و98)

ترجمه: ‏ بيگمان كساني كه فرشتگان ( براي قبض روح در واپسين لحظات زندگي ) به سراغشان مي‌روند و ( مي‌بينند كه به سبب ماندن با كفّار در كفرستان ، و هجرت نكردن به سرزمين ايمان ) بر خود ستم كرده‌اند ، بديشان مي‌گويند : كجا بوده‌ايد ( كه اينك چنين بي‌دين و توشه مرده‌ايد و بدبخت شده‌ايد ؟ عذرخواهان ) گويند : ما بيچارگاني در سرزمين ( كفر ) بوديم ( و چنان كه بايد به انجام دستورات دين نرسيديم ! فرشتگان بديشان ) گويند : مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن ( بتوانيد بار سفر بنديد و به جاي ديگري ) كوچ كنيد ؟ جايگاه آنان دوزخ است ، و چه بد جايگاهي و چه بد سرانجامي ! ‏ مگر بيچارگاني از مردان و زنان و كودكاني كه كاري از آنان ساخته نيست و راه چاره‌اي نمي‌دانند . ‏‏

امت اسلام:

اين جنگها وبحرانها ومشکلات در داخل خود فوايدي را نيز دارد وعقلاء به راحتي از کنار آن نمي گذرندبلکه از آنها استفاده مي کنند. جلوي توفرصت بزرگي است براي دفع ظلم واستبدادي که چندين دهه است عليه تو از داخل وخارج تحميل مي شود تا حقت را با قدرت پس بگيري وکساني که به تو مي گويند روش پس گرفتن حقوق از طريق صندوق هاي رأي گيري مي باشد(وبراي تو ملت هاي غربي را مثال مي زنند)تو را فريب مي دهند وبه تو دروغ مي گويند،اين کار به خاطر ترس از حکام يا طمع در آنچه در نزدشان است انجام مي دهند.ملتهاي غربي که به آن اشاره مي کنند حقشان رابا انقلابها وبا نيروي سلاح پس گرفته اند.

بعد از جنگ هاي هفت ساله که بين انگليس وفرانسه براي استيلاء بر آمريکا رخ داد دو طرف دچار بحران اقتصادي بزرگي شدند که رهبران را وادار به تحميل مالياتهاي سنگيني برملتها کرد واين جريان محرکي شد وفتيله انقلاب را مشتعل کرد به علاوه ظلم واستبداد پادشاهان بر مردم که در سابق مي شد.

شاه لويي چهاردهم مي گفت:من دولتم ودولت من.واين حال شاهان ورؤساي ماست. فرانسويان اين نعمت را از ميان آن مصيبت غنيمت شمردند و عليه شاهان ظالم که خون و ثروتهايشان را مي مکيدند قيام کردند و لويي 14 را خلع کرده و او را به گيوتين سپردند و حقوقشان را با نيروي سلاح باز پس گرفتند.

بنابراين صندوق هاي رأي در کشورهاي ما زير سايه اين ظالمان هيچ استفاده اي ندارد جز براي فريب دادن ما

و از چيزهاي قابل توجهي که انسان را اندوهگين مي کند اين است که بسياري از علما ء و داعيان دين اين فريب بزرگ را تبليغ مي کنند.

و در بحبوحه اين بحران اقتصادي، آمريکاييها نيز براي گرفتن حقوقشان عليه انگليس انقلاب کردند و به پا نخواسته و روش دمکراسي را که ما را با آن در افغانستان و عراق غير آن گول مي زنند در پبش نگرفته اند بلکه حقوقشان را با آهن و آتش پس گرفتند .

و ما مسلمانان معتقديم که دمکراسي غربي علاوه که بر آن فريب بزرگي است بدعتي شرکي هست و مسلمانان راضي نمي شوند که احدي بر آنان حکومت کنند مگر با شريعت و قوانين متعال نه با قوانين بشر که از نزد خودشان وضع مي کنند .

و در دين ما قتال في سبيل الله ضد جنگ جويان متجاوز و ضد حکام مرتد مشروع شده تا دين الله برتر باشد و در آن صورت امور به نصابش بر مي گردد و حقوق به اصحابش باز خواهد گشت .

و در خاتمه به برادرانم در فلسطين مي گويم:

خداوند متعال اجرتان را بزرگ کند و کشته هايتان را در ميان شهدا قبول کند و در شفاي مجروحين تعجيل کند و از خداوند عزوجل مي خواهم که به مصيبت زدگان صبر دهد و در عوض به آنها خير عطا کند.

برادران فلسطيني ام:

شما رنج هاي زيادي برده ايد همان طور که پدرانتان در طول 9 دهه گذشته رنج برده اند و مسلمين بخاطر چيزهايي که در باره شما مي شنوند و مي بينند همدردي مي کنند و ما نيز با شما هم درد هستيم و همدردي ما براي شما بيشتر است چون زندگي مجاهدين مانند زندگي شماست و آنها مشکلات شما را بيشتر از همه درک مي کنند آنها بمباران مي شوند همان طور که شما بمباران مي شويد و با همان هواپيماها. و جگر گوشه هايشان را از دست مي دهند همان طور که شما از دست مي دهيد.

و خداوند در اين سال اراده کرد که زيبايي هاي فجر و بشارتهاي فرج در مورد شکست جريان صليبي صهيوني آشکار شود و به اذن الله جز مقدار کمي باقي نمانده و ما با شما هستيم و شما را به اذن الله تنها نمي گذاريم و راه ما با راه شما در جنگ با اتحاد صليبي صهيوني پيوند خورده است. پس جنگ تا پيروزي يا شهادت در راه خدا .

پس: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اصْبِرُواْ وَصَابِرُواْ وَرَابِطُواْ وَاتَّقُواْ اللّهَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ

اي كساني كه ايمان آورده‌ايد ! ( در برابر شدائد و ناملايمات ) شكيبايي ورزيد و ( در مقابل دشمنان ) استقامت و پايداري كنيد و ( از مرزهاي مملكت خويش ) مراقبت به عمل آوريد و از ( خشم ) خدا بپرهيزيد ، تا اين كه رستگار شويد.

وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمين ..
وصل اللهم وسلم على نبينا محمد وعلى آله وصحبه أجمعين.


Responses

  1. من به عنوان یک مسلمان شناسنامه ای به تو و تمام مومنان واقعی که جان خود را برای رسیدن به معشوق فدا میکنند افتخار میکنم و برای رسیدن به اهدافتان و تمام مسلمانان واقعی دنیا دعا میکنم.
    (محسن از ایران)


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: